Правоохоронці розповіли школярам про причини, ознаки булінгу в шкільному середовищі та його попередження

Правоохоронці розповіли школярам про причини, ознаки булінгу в шкільному середовищі та його попередження

13 вересня працівники Ізюмського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області" спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превентивної діяльності № 1 Ізюмського РУП Головного управління Національної поліції в Харківській області провели профілактичну бесіда в Борівській ЗОШ № 2 на тему: «Причини, ознаки булінгу в шкільному середовищі та його попередження».

Під час проведення заходу учням розповіли про поняття шкільного булінгу, його основні прояви, форми, соціальну структуру, хто найчастіше стає жертвами таких дій, та попередили до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичної та моральної шкоди. Як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили про адміністративну та кримінальну відповідальність за булінг, яку можуть нести не лише батьки винуватців, а й самі кривдники.

Проведення подібних заходів серед молодого покоління допомагає привернути увагу до актуальних проблем сьогодення та сприяє правовій освіті дітей, адже вчасне виявлення випадків булінгу та правильна реакція дорослих може врятувати дитину від необдуманих вчинків та негативних наслідків. Діти мають жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Потрібно чітко знати й пам’ятати – майбутнє наших дітей в наших руках!