Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту від 09.02.2022

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Борівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Борівської селищної ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради» разом з аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Повна редакція зазначеного проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному вебсайті Борівської селищної ради http://borova-gromada.gov.ua не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Відповідно до вищезазначеного Закону України та з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проєкту рішення, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проєкту рішення надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів з моменту оприлюднення за адресою: Борівська селищна рада, вул. Центральна 1, смт Борова, Харківська область, 63801, e-mail: borova@borova-gromada.gov.ua або по телефону (05759) 6-13-92, з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 год., п’ятницю з 08.00 до 16.00 год.

Начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Борівської селищної ради Олена СУРЖИК