Підсумки, робочі питання та плани на свята: 8 червня відбулось засідання виконкому селищної ради

8 червня відбулося засідання виконавчого комітету Борівської селищної ради. Головував селищний голова Олександр Тертишний.

На виконкомі підбили підсумки двомісячника «За чисте довкілля», в рамках якого проводилися заходи з благоустрою на території Борівської громади. Розповів про проведені заходи та їхні результати начальник відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та благоустрою Юрій Ханейчук.

Головний спеціаліст відділу з питань гуманітарної політики (культура, туризм, молоді та спорту) Борівської селищної ради Світлана Шведченко доповіла про заходи, які заплановані в громаді до Дня Конституції України та Дня молоді.

За попередньою інформацією, ввечері 27 червня на центральній площі селища відбудуться урочистості з нагоди Дня Конституції, святковий концерт та масове гуляння до Дня молоді.

У бібліотеках, клубах та будинках культури населених пунктів громади також готуються відповідні тематичні і святкові заходи.

В День молоді, 27 червня, планується проведення великого спортивного заходу на озері Коніченкове в с. Підлиман, у якому візьмуть участь команди Тхеквондо з різних районів Харківської області.

Детальна афіша буде оприлюднена згодом на сайті селищної ради та у ЗМІ.

Про роботу відділу з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами перед виконкомом звітував Олег Максімов, головний спеціаліст відділу.

Члени виконкому розглянули ще ряд робочих питань.