Підбили підсумки, намітили пріоритети: селищна рада звітувала про роботу

Підбили підсумки, намітили пріоритети: селищна рада звітувала про роботу

Сьогодні, 16 липня, у глядацькій залі Борівського палацу культури керівництво селищної ради звітувало про роботу за підсумками І півріччя 2021 року.

У заході взяли участь селищний голова Олександр Тертишний, секретар селищної ради Віталій Кіян, перший заступник селищного голови Сергій Федченко, заступник Карина Шевченко, начальники структурних підрозділів селищної ради, керівники підприємств, установ та організацій громади, представники ЗМІ, громадських організацій, ОСББ та небайдужі жителі громади. c38325b0-05a2-4fae-8985-184e4a2fd0de.jpg Селищний голова відкрив захід вступною промовою, розкрив мету зібрання та формат спілкування, надав узагальнену інформацію про діяльність селищної ради протягом І півріччя 2021 року, представив спікерів та передав їм слово для деталізованого звіту за різними напрямками роботи.

d9454ec3-1687-4c54-9757-11117a7fb29b.jpg

Секретар селищної ради Віталій Кіян розповів присутнім про основні етапи формування селищної ради після місцевих виборів 2020 року, показав структуру її виконавчих органів, розповів про склад і діяльність депутатського корпусу, постійних комісій, сесій, виконавчого комітету ради, надав інформацію про виконання бюджету.

b576f945-eb4c-4a9c-a8a4-f3ed3afdaf10.jpg

Перший заступник селищного голови Сергій Федченко звітував про проведені ремонти доріг, роботи з благоустрою населених пунктів громади, результати акції "За чисте довкілля", відновлення та встановлення вуличного освітлення.

Сергій Володимирович також окремо зупинився на роботі підприємств житлово-комунальної галузі та розповів про впровадження селищною радою нової житлової політики, зокрема придбання житла для лікарів та ВПО. Висвітлив мобілізаційну роботу в громаді та заходи із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

b1faa083-2acd-41c4-9bf0-f43aadff6fde.jpg

Карина Шевченко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, детально розповіла про мережу доріг по Борівській громаді, заплановані ремонти, їхню вартість, джерела фінансування, розробку проєктно-кошторисної документації та пріоритетність, за якою будуть проводитися ремонті роботи.

Важливою частиною доповіді Карини Сергіївни була проєктна діяльність селищної ради. Зокрема, успішні проєкти "Ефективна медицина в громаді", "Інтернет-субвенція" тощо, які стали переможцями відповідних конкурсів та будуть профінансовані організаторами і реалізовані в громаді.

Заступник селищного голови також повідомила про впровадження громадського бюджету в громаді, подані до участі проєкти та потреби для їх реалізації. Презентувала проєкт зі створення сучасного дитячого майданчика у центральному парку селища вартістю 500 000 грн, який цього року має бути реалізований і профінансований за рахунок обласного бюджету.

З презентації Карини Шевченко присутні мали можливість дізнатися про роботу Центру надання адміністративних послуг, надані протягом півріччя послуги, побачити візуалізацію проєкту капітального ремонту будівлі для розміщення сучасного ЦНАПУ. Карина Сергіївна повідомила, що за півроку роботи ЦНАП Борівської селищної ради заробив у бюджет громади 600 000 грн. На ремонт будівлі вже розроблена проєктно-кошторисна документація, а керівництво селищної ради наразі веде активну роботу щодо залучення фінансування для реалізації проєкту.

c70f92fe-662d-4e96-bd80-5b0ecc0dc4e9.jpg

Тетяна Бондарівська, начальник відділу з питань гуманітарної політики, розповіла про роботу закладів освіти, у т.ч. дошкільної та позашкільної, культури, розвиток спорту, проведені заходи, ремонтні роботи та реалізовані проєкти. Окремо зупинилася на питаннях матеріально-технічного забезпечення закладів та протидії пандемії COVID-19 у 2020-2021 навчальному році.

Тетяна Юріївна повідомила про стан підготовки до нового навчального року, заплановані закупівлі для забезпечення класів Нової української школи, організацію підвозу школярів та педагогів. Зокрема, зазначила, що цього року автопарк гуманітарного відділу мають поповнити два нових шкільних автобуси.

aa5ac07f-2720-4c96-8c60-ae3a091f818d.jpg

Головний лікар Борівської центральної лікарні Ярослава Коліхова доповіла про співпрацю з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), укладені договори на 6 пакетів медичних послуг, які надаються в нашій лікарні (минулого року було лише три пакети) і фінансуються НСЗУ, роботу відділень та заплановані до реалізації проєкти. За словами Ярослави Миколаївни, фінансовий стан лікарні, у порівнянні з минулим роком, суттєво покращився завдяки збільшенню пакетів послуг та залученню до роботи в закладі лікарів-спеціалістів - хірурга та травматолога.

301afe1e-5cf0-4c6c-afaf-9f20ea7cce2b.jpg

Олена Суржик, начальник відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, надала інформацію про роботу “Борівського центру первинної медико-санітарної допомоги” Борівської селищної ради та його структурних підрозділів. Доповідач показала мережу закладів первинної медицини в громаді та презентувала заходи, які були проведені цього року в амбулаторіях щодо забезпечення доступності для маломобільних груп населення (пандуси, вхідні двері, відповідні санвузли).

Звітувала про надані послуги відділом соціального захисту населення, роботу комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Борівської селищної ради та Служби у справах дітей.

3b27fb93-8608-4ba2-9f16-1e11ca0e3bfa.jpg

Про інформаційну роботу селищної ради доповідала Оксана Дудник, завідувач сектору з питань організаційно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю. Вона презентувала веб-сайт селищної ради, офіційні сторінки органу місцевого самоврядування у соцмережах, розповіла про особливості інформаційної діяльності, зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації.

Селищний голова Олександр Тертишний доповнив та підсумував виступи спікерів, відповів на запитання присутніх, поділився планами щодо розвитку громади на найближче майбутнє, а також взяв до уваги пропозиції і зауваження громадян. Зокрема, підтримав вимогу депутата селищної ради Валерії Гонтар щодо необхідності розробки і затвердження Статуту та Стратегії розвитку Борівської громади.

Повне відео звіту Борівської селищної ради за підсумками І півріччя 2021 року можна переглянути за посиланням