Первинна ланка медицини у Боровій отримала ноутбуки для роботи від MedAir

Міжнародна неурядова організація MedAir продовжує надавати допомогу нашій громаді в рамках налагодженої співпраці з Борівською селищною радою. Відповідно до попередніх домовленостей, сьогодні співробітники MedAir передали Центру первинної медико-санітарної допомоги 13 ноутбуків.

Забезпечення комп’ютерною технікою є необхідною умовою роботи первинної медицини, адже сімейні лікарі повинні мати доступ до сучасних технологій, користуватися ними і, зокрема, працювати з електронною системою охорони здоров'я. На жаль, під час воєнних дій та окупації Борівщини частина техніки була втрачена, тож ці ноутбуки надзвичайно важливі для роботи Борівського Центру ПМСД.

Дякуємо міжнародній некомерційній неурядовій організації MedAir за допомогу і підтримку нашої громади!