Пасічники можуть отримати дотацію за бджолосім'ї

До відома пасічників!

Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації спрямував на рахунки одержувачів кошти, передбачені для виплати державної дотації за наявні бджолосім’ї.

Усього у поточному році по Харківській області суб’єктам господарювання усіх форм власності нараховано дотацій за наявні бджолосім’ї на суму 19,5 млн. грн. Через обмеженість фінансування фактично надійшло до Департаменту агропромислового розвитку від Міністерства аграрної політики та продовольства України (наказ від 05.11.2021 р. №336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї") 10,7 млн гривень, або 54,66% від нарахованої суми (тобто в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань).

Департаментом агропромислового розвитку здійснено розподіл коштів між усіма суб’єктами господарювання прямопропорційно нарахованим сумам дотації, тобто кожен одержувач отримує суму дотації, що дорівнює 54,66% від зазначеної у Відомостях органів місцевого самоврядування.

По Борівській селищній раді суб’єктам господарювання у поточному році було нараховано дотацій за наявні бджолосім’ї на суму 850,2 тис. грн., перераховано на рахунки одержувачів 464,7 тис грн. (тобто 54,66% від нарахованого).