ОПОРНА ШКОЛА ТА БОГУСЛАВСЬКА ЗОШ ЧАСТКОВО ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ОПОРНА ШКОЛА ТА БОГУСЛАВСЬКА ЗОШ ЧАСТКОВО ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

У Борівській селищній раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали стан захворюваності на COVID-19 на території громади, роботу загальноосвітніх закладів в період пандемії та погіршення погодних умов, роботу комунальних підприємств в умовах різкого зниження температури повітря.

теб.jpg

Селищний голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС Олександр Тертишний ознайомив присутніх з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я щодо дій у зазначених ситуаціях.

Враховуючи збільшення кількості хворих на ковід у громаді та, зокрема, серед учнів загальноосвітніх закладів, відповідно до рекомендацій МОН та МОЗ України на комісії вирішили:

✔️️ призупинити навчальні заняття в 5-11 класах Окружного опорного закладу «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1», а також в 5, 7, 9 класах Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів та перевести учнів на навчання з елементами дистанційних технологій з 16 лютого 2021 року терміном на 14 днів.

✔️ У позашкільних закладах освіти також перевести дітей вказаних вікових категорій на дистанційне навчання та посилити проведення дезінфікуючих заходів в приміщеннях.