Оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ

Оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ

Оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Борівська селищна рада: 63801, Харківська область, Ізюмського район, смт Борова, вул. Центральна, 1.

Підстава для проведення конкурсу: стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради № 34 від 13.04.2021 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади».

Місце і час проведення конкурсу: вул. Центральна, 1, смт Борова Ізюмського району Харківської області; 1 липня 2024 року о 10-00 год.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: Піунова Ю.В. – головний спеціаліст відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та екології Борівської селищної ради, тел.: 095-251-85-99, звернувшись особисто або поштою за адресою: вул. Центральна, 1, смт Борова Ізюмського району Харківської області.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Особисто або поштою за адресою: 63801, Харківська область, Ізюмський район, смт. Борова, вул. Центральна, 1 до 17 год. 28 червня 2024 року.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: в межах населених пунктів Борівської селищної територіальної громади.

Перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів: приватні житлові будинки, комунальні житлові будинки, підприємства, установи, організації на території Борівської селищної територіальної громади.

Середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження: при планово-подвірному вивезенні побутових відходів середній кілометраж становить 15 км.

Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

  • багатоквартирні житлові будинки;
  • одноквартирні житлові будинки;
  • підприємства, установи та організації.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами – побутові відходи вивозяться на сміттєзвалище.

Пропозиція конкурсних торгів запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника процедури закупівлі. На конверті повинно бути зазначено: «На конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади, вказано найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів; маркування "Не відкривати до 10-00 год 01.07.2024 р.»

Розмір плати за участь у конкурсі: не передбачено.