Оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Борівської селищної ради: 63801, Харківська область, Борівський район, смт.Борова, вул. Центральна, 1.

Підстава для проведення конкурсу:

Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради №34 від 13.04.2021 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади».

Місце і час проведення конкурсу:

малий зал, 3-й поверх адміністративної будівлі Борівської селищної ради за адресою: вул.Центральна, 1, смт.Борова Борівського району Харківської області; 18 травня 2021 року о 10-00 год.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Любий В.П. – спеціаліст відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та екології, тел. (057-59) 6-13-92. Звернувшись особисто або поштою за адресою: вул.Центральна, 1, смт.Борова Борівського району Харківської області, каб. № 35 (адміністративна будівля Борівської селищної ради).

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Особисто або поштою за адресою: 63801, Харківська область, Борівський район, смт.Борова, вул. Центральна, 1, каб. № 35 до 17 год. 17 травня 2021 року.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

в межах населених пунктів Борівської селищної територіальної громади.

Перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів:

приватні житлові будинки, комунальні житлові будинки, підприємства, установи, організації на території Борівської селищної територіальної громади.

Середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження:

при планово-подвірному вивезенні побутових відходів середній кілометраж становить 15 км.

Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

• багатоквартирні житлові будинки;
• одноквартирні житлові будинки;
• підприємства, установи та організації.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами:

побутові відходи вивозяться на сміттєзвалище.

Пропозиція конкурсних торгів запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника процедури закупівлі. На конверті повинно бути зазначено «На конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Борівської селищної територіальної громади», вказано найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів; маркування "Не відкривати до 10-00 год 18.05.2021 р.»

Розмір плати за участь у конкурсі: не передбачено.