Наполегливо рекомендуємо евакуювати дітей!

Шановні жителі Борівщини!

️У зв’язку з безпековою ситуацією, пов’язаною з постійними ворожими обстрілами нашої громади, наполегливо рекомендуємо евакуювати дітей на більш безпечні території.

🔴 Останнім часом ворог значно посилив інтенсивність обстрілів нашої громади, зокрема Борової. У такій ситуації головне завдання у сім’ях з дітьми – це зберегти життя дітей. Неповнолітня дитина не може самостійно прийняти рішення про евакуацію і виїхати, тож цілковиту відповідальність за неї несуть її батьки чи особи, які їх замінюють. Будь ласка, прийміть правильне рішення, захистіть і збережіть найдорожче!

📱Якщо вам потрібна допомога з евакуацією, звертайтеся за номером цілодобової безкоштовної гарячої лінії з питань евакуації цивільного населення 0800 33 92 91 (добровільна евакуація проводиться за сприяння Харківської обласної військової адміністрації, міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Координаційного гуманітарного центру у межах проєкту "Швидке реагування на сході та півдні України" за підтримки Міжнародної Організації CARE).