Начальник Борівської селищної військової адміністрації провів робочу нараду

Начальник Борівської селищної військової адміністрації провів робочу нараду

Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів селищної ради.

Обговорили питання роботи закладів критичної інфраструктури громади, швидкого реагування на виклики воєнного часу та забезпечення діяльності підприємств у разі виникнення аварійних ситуацій.

photo_2023-01-31_10-29-11.jpg

Тепломережа, водопровідно-каналізаційне підприємство та житлово-комунальне господарство, попри численні виклики, виконують свої функції та надають життєво важливі послуги населенню. Борівська селищна рада допомагає у вирішенні питань, від яких залежить робота підприємств: забезпечення пальним, генераторами для безперебійної роботи тощо.

Працівники району електричних мереж продовжують роботи з відновлення електропостачання. На лінії електромереж перед енергетиками працюють сапери. Через численні замінування та ворожі обстріли роботи затримуються, але не припиняються.

Станом на 30 січня 15 населених пунктів Борівщини ще залишаються повністю або частково знеструмленими. Без електрики здебільшого східна частина громади, яка знаходиться у безпосередній близькості до бойових дій. Наразі завершуються роботи з відновлення електропостачання у селі Вище Солоне.

Під час наради до присутніх звернувся т.в.о. начальника третього відділу Ізюмського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Шаповалов. Він пояснив, що наразі Центром проводиться робота з відновлення бази даних військовозобов’язаних осіб.

Сергій Шаповалов наголосив, що отримання повістки не означає мобілізацію та відправлення на фронт. Насамперед, повістка — це виклик для перевірки даних і визначення придатності до служби.