На постійних комісіях селищної ради депутати розглянули питання XVI сесії VIII скликання

На постійних комісіях селищної ради депутати розглянули питання XVI сесії VIII скликання

У Борівській селищній раді триває підготовка до пленарного засідання XVI сесії VIII скликання. Протягом цього тижня на засіданнях постійних комісій селищної ради депутати вивчили і обговорили сесійні питання, прийняли рішення щодо їх винесення на розгляд сесії.

Особливу увагу комісії приділили питанню про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до опалювального сезону 2021-2022 року. Ретельно вивчили усі пропозиції по внесенню змін до селищного бюджету.

Підтримали сесійний розгляд проєкту рішення про прийняття до комунальної власності Борівської селищної територіальної громади трикімнатної квартири по провулку Миру у Боровій, яка була придбана для лікаря-хірурга Борівської центральної лікарні. Також на сесії розглянуть проєкт рішення про взяття на баланс селищної ради квартири в смт.Борова по вул. Партизанській, буд.10.

Серед інших на сесію буде винесений проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення (відновлення елементів благоустрою) в с. Підлиман Борівського району Харківської області від ТП 0281 по вул. Євдокімова, пров. Садовий».

240741930_204665944986595_2165166034539969320_n.jpg

Активне обговорення викликали подання заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про прийняття рішення щодо Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Борівської селищної ради», Борівського комунального підприємства теплових мереж та Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства. Ці комунальні підприємства мають податковий борг, сума якого постійно збільшується. Керівники підприємств пояснюють таку ситуацію невідповідністю тарифів та заборгованістю населення по сплаті комунальних послуг. Для вирішення цього питання депутати запропонували створити спеціальну комісію при селищній раді та провести перевірки на кожному з підприємств.

241459988_1105774699829403_1630207546412601403_n.jpg

Заслухали депутатське звернення Майї Головченко та лист старости селища Першотравневе, сіл Борівська Андріївка, Вишневе, Зелений Гай, Копанки Борівської селищної ради Наталії Долбін щодо ремонту доріг.

Постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики було розглянуто понад 500 земельних питань, рішення щодо яких депутати прийматимуть на пленарному засіданні XVI сесії VIII скликання 14 вересня.