На новорічні свята заборонено запускати салюти, феєрверки та петарди

️Під час новорічних та різдвяних свят на території Харківської області заборонено використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів‼️

📍Таке рішення було ухвалене Радою оборони Харківської області, оскільки використання петард та іншої піротехніки в умовах дії воєнного стану є абсолютно недоречним.

Про це повідомив начальник Харківської військової адміністрації Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

❗️Заборона на піротехніку діятиме не лише на час свят, а й на увесь час дії воєнного стану.

💬Поки святкуємо тихо. Гучно і з феєрверками святкуватимемо уже після нашої Перемоги, - зазначив Олег Синєгубов.

❗️Нагадуємо також, що на території Борівської громади діє заборона продажу алкоголю. Заборонено продавати як міцні, так і слабоалкогольні напої.

‼️Поліція контролюватиме дотримання обмежень та разом з іншими профільними службами перевірятиме дотримання законодавства під час свят та впродовж усього терміну дії