МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ МАЮТЬ БУТИ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

В селищній раді вживають заходів для збереження хірургічного та гінекологічного відділень у Борівській лікарні У Борівській селищній раді відбулася робоча нарада з головами постійних комісій та керівниками медичних закладів. Головною темою обговорення було питання функціонування у Боровій лікарні ІІ рівня та, зокрема, хірургічного і гінекологічного відділень. До 1 квітня 2021 року лікарня має укласти договори з Національною службою здоров’я України на надання різних пакетів медичних послуг. Саме за цими договорами медзаклади отримують фінансування від НСЗУ. Проблема Борівської лікарні полягає у тому, що хірургічне відділення лишилося без хірурга. Тож наразі під загрозою договір на надання послуг хірургічним та гінекологічним відділеннями, оскільки за умовами НСЗУ в лікарні має проводитися не менше 13 хірургічних операцій на місяць. За словами головного лікаря Ярослави Коліхової, медичний заклад має усі необхідні умови і обладнання для роботи хірургічного відділення і проведення таких операцій, але за відсутності лікаря-хірурга це неможливо. Тобто для того, щоб у Борівській лікарні у 2021 році функціонувало хірургічне відділення, а разом з ним і гінекологічне, нашій громаді необхідно терміново знайти хірурга. Селищний голова та голови постійних комісій селищної ради детально вивчили питання, проаналізували ситуацію, що склалася, обговорили можливі варіанти вирішення проблеми та дійшли спільного висновку: треба докласти максимум зусиль для збереження хірургії у Боровій. А також прийняли рішення про збереження гінекологічного відділення. Головний лікар Борівської центральної лікарні Ярослава Коліхова наразі займається пошуком необхідного спеціаліста. А селищна рада найближчим часом планує розглянути питання щодо придбання службового житла для лікарів з інших населених пунктів, які готові переїхати у Борову та працювати в нашій громаді.

148806696_3825838277475979_4796375188137575866_o.jpg

149540330_3825837920809348_1433106903224932108_o.jpg