Коментар директора КУ «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради» Олександра РИБАЛКА до Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня вже стало доброю традицією. Цей день є визначним і особливим, щоб кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги. Це свято стало прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїми плечима пройдені нелегкі життєві дороги.

Надалі пріоритетними та найважливішими завданнями залишається забезпечення високого рівня обслуговування громадян похилого віку. Кожного дня працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради» роблять все можливе, щоб на схилі літ пенсіонери відчували постійну увагу й тепло наших вдячних сердець.

Шановні жителі поважного віку, ветерани. Від щирого серця вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків та правнуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради» Олександр РИБАЛКО