Коментар Борівського селищного голови до Дня усиновлення в Україні

Щороку День усиновлення в Україні, який припадає на 30 вересня, ми відзначаємо разом з християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які стали прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

В цей день вітаємо громадян, які стали батьками, взявши в сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова вдячності! Бажаємо всім Вам здоров’я, добра та благополуччя! Нехай у Ваших сім’ях панує мир та злагода, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей примножується з кожним днем. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр ТЕРТИШНИЙ