АТ «Харківгаз» продовжує доставляти газ споживачам Харківської області

АТ «Харківгаз» продовжує доставляти газ споживачам Харківської області

АТ «Харківгаз» залишається Оператором ГРМ на території Харківської області, продовжує забезпечувати безаварійну і безперебійну роботу газових мереж та відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру в деокупованих громадах.

‼️ Особові рахунки клієнтів та банківські реквізити АТ «Харківгаз» для оплати розподілу і доставки газу не змінились. Компанія вкотре дякує кожній родині, кожному підприємству, які продовжують відповідально і вчасно розраховуватись за послуги АТ «Харківгаз».

Наразі, відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2022 р. № 429-р, відбувається інтеграція АТ «Харківгаз» до групи НАК «Нафтогаз України». У зв‘язку з переходом АТ «Харківгаз» до групи Нафтогаз, змінюються способи передачі показань лічильників для мешканців Харківської області.

👉 Передати показання лічильників клієнти АТ «Харківгаз» можуть наступними способами: ✅ на сайті gas.ua; client@gas.ua ✅ за телефонами 066-300-2-888 (Vodafone) 098-300-2-888 (Kyivstar) 093-300-2-888 (Lifecell) ✅ а також у центрах обслуговування клієнтів районних дільниць та відділень АТ «Харківгаз»