Гуманітарна місія "Проліска" допомагає Борівській громаді усувати наслідки російської агресії

Борівська селищна військова адміністрація та Борівська селищна рада висловлюють щиру вдячність гуманітарній місії «Проліска» за допомогу нашій громаді.

Від перших днів деокупації і до сьогодні ГМ «Проліска» постійно підтримує Борівщину гуманітарною допомогою і будівельними матеріалами для відновлення пошкодженого ворожими обстрілами житла та адміністративних будівель.

photo_2024-05-02_12-51-59.jpg

Сьогодні від гуманітарної місії у Борову також прибула вантажівка з засобами для усунення наслідків російської агресії. Жителі вулиці Набережної, які постраждали від нічного обстрілу, отримали від «Проліски» дерев’яні рейки, дошки, брезент, листи OSB, будівельну плівку, цвяхи, шурупи, піну, скотч тощо.

🤝Щиро дякуємо нашим благодійникам з гуманітарної місії «Проліска». 💪Разом нас не здолати!