ДВІ ШКОЛИ В ГРОМАДІ ПОВНІСТЮ ПЕРЕХОДЯТЬ НА НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ДВІ ШКОЛИ В ГРОМАДІ ПОВНІСТЮ ПЕРЕХОДЯТЬ НА НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У Борівській селищній раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

151317095_472150553958814_3219567264968180457_n.jpg

Обговорювали ситуацію з COVID-19 на території громади та роботу загальноосвітніх закладів в умовах підвищення рівня захворюваності серед школярів.

Селищний голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС Олександр Тертишний повідомив про погіршення епідеміологічної ситуації на території Борівської селищної територіальної громади.

Так, станом на 17 лютого від початку місяця в громаді лабораторно підтверджено 91 випадок захворювання на ковід. Серед захворілих є діти шкільного віку. Одна дитина наразі госпіталізована до обласної інфекційної лікарні у Харкові. У Борівській ЗОШ №1 та у Піско-Радьківській школі понад 50% дітей контактували з хворими.

Найбільший рівень захворюваності на території громади спостерігається у смт Борова (62% хворих).

За словами селищного голови, рівень зростання захворюваності на території нашої громади наразі є найвищим у Харківській області.

Враховуючи збільшення кількості хворих на ковід у громаді та, зокрема, серед учнів загальноосвітніх закладів, відповідно до рекомендацій МОН та МОЗ України на комісії вирішили:

✔️️ призупинити навчальні заняття в Окружному опорному закладі «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1», а також у Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та перевести учнів на навчання з елементами дистанційних технологій з 19 лютого терміном на 14 днів.

✔️ У позашкільних закладах освіти також перевести дітей на дистанційне навчання.

✔️ Керівникам забезпечити суворе дотримання карантинних вимог в освітніх закладах, де продовжується навчання, а також в шкільних автобусах під час перевезення учнів та педагогів.

✔️ Сектору поліцейської діяльності продовжити проведення рейдів та забезпечити контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції, заходів з дезінфекції у місцях скупчення людей (громадському транспорті, торгівельних майданчиках, магазинах тощо).

Селищний голова Олександр Тертишний звертається до всіх жителів Борівщини з проханням дотримуватися протиепідемічних вимог, не порушувати встановлені Урядом карантинні обмеження, піклуватися про своє здоров’я і своїх близьких.

«Не забувайте вдягати маски, коли йдете в громадські місця, обробляти руки антисептиками, зберігати дистанцію в магазинах. Якщо недобре почуваєтеся, обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря», - наголошує Олександр Тертишний.