ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ!

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл. Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

На нараді йтиметься про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Нарада транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30.

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Програма

15:00–15:20 Вітальне слово

• Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;
  • Іван СЛОБОДЯНИК - Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів.

15:20–15:50 Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин.

• Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики.

15:50–16:20 Обговорення з учасниками наради

16:20–16:30 Заключне слово

• Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи.