Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Харківщини, провели Новорічне свято

30 грудня діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування нашої громади, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу родини Неревеньки Наталії Василівни та в прийомній сім’ї родини Жорнік Олени Юріївна, були запрошені до м. Харків на музичну казку «Красуня та Чудовисько».

изображение_viber_2022-12-31_12-45-33-760.jpg

Під час заходу директор Департаменту культури і туризму Харківської ОВА Едуард Павленко привітав гостей від імені начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова з Новорічними та Різдвяними святами:

«Дуже раді, що незважаючи на складну ситуацію, вдалося зібрати сьогодні тут дітей. І я сподіваюся, що всі наші бажання, які ми загадаємо, в 2023 році здійсняться – настане мир і наша Перемога!» – сказав Едуард Павленко.

изображение_viber_2022-12-31_12-45-30-771.jpg

Окрім цього, під час заходу маленьких глядачів привітав Святий Миколай.

изображение_viber_2022-12-31_12-55-44-326.jpg

Всім присутнім дітлахам вручили планшети та солодощі. Також сім’ї отримали спонсорську допомогу у вигляді генераторів.

изображение_viber_2023-01-02_09-30-52-773.jpg

Спеціалісти служби у справах дітей Борівської селищної ради та батьки-вихователі висловлюють щиру вдячність і сердечну подяку керівництву Борівської селищної ради за надання фінансової підтримки в організації поїздці. Службі у справах дітей Харківської ОВА дуже вдячні за запрошення дітей Борівської територіальної громади на Новорічне свято.

Дякуємо Вам за турботу, увагу, співчуття, милосердя – за той внесок, який Ви робите для підтримки дітей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у професійній діяльності та подальшого процвітання.