Центр зайнятості надає ваучери на навчання для отримання другої вищої освіти

Центр зайнятості інформує, що Національній технічний університет "Харківський політехнічний інститут" організовує навчання громадян щодо отримання другої вищої освіти рівня магістра, молодшого спеціаліста та бакалавра за заочною формою.

Також, однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.

Перелік професій, спеціальностей, напрямів для навчання за якими може бути виданий ваучер та перелік навчальних закладів, в яких може бути виданий ваучер можна знайти на сайті: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» також організовує навчання ЗА ВАУЧЕРОМ за такими спеціальностями:

• Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Харчові технології;
  • Менеджмент;
  • Психологія.

За детальною інформацією звертайтесь до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ за адресою: вул. Поштова 4б або за тел. 05759 66805