Центр надання соціальних послуг підтримує наших захисників

Ми переконані, що в такий нелегкий час нам потрібно об’єднуватися в одну велику родину. Велика шана і подяка нашим воїнам! Кожен допомагає їм, чим може, і наші працівники не виняток.

Працівники Денного відділення КУ «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради» продовжують підтримувати наших воїнів та частувати їх смаколиками.

«Ми безмежно вдячні нашим захисникам за те, що тримають наше небо, що звільнили від окупантів нашу рідну Борівщину, що ми маємо можливість жити у власному домі і мати надію на повне звільнення України, на щасливе майбутнє наших дітей. Тому щиро і від усього серця прагнемо підтримати наших героїв, допомагати по мірі своїх можливостей, зробити для них щось приємне, чимось порадувати. От спекли піцу, борівчанка Світлана Яворська напекла смачних пиріжків, особисто передали військовим з часточкою свого тепла і вдячності», - говорить завідуюча відділенням Зоя Мизюк.

«Віримо, що наші хлопці відчують тепло, яке наші господині заклали в цю запашну випічку, та це додасть їм сил, щоб швидше вигнати ворога з нашої землі», - переконаний директор Центру Олександр Рибалко.

Віримо в ЗСУ!

Віримо в Перемогу!

Все буде Україна!

КУ «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради»