Будинок дитячої та юнацької творчості: нагородили кращих!

У Борівському будинку дитячої та юнацької творчості 3 червня відбулося урочисте нагородження гуртківців, які стали переможцями та призерами різноманітних конкурсів, виставок, акцій, фестивалів міжнародного, всеукраїнського та обласного рівня.

Протягом 2020-2021 навчального року діти Борівської громади, які відвідують гуртки на базі БДЮТ, брали активну участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах різного спрямування:

Всеукраїнська акція «День юного натураліста», Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року 2020», Всеукраїнський юнатський фестиваль «В об’єктиві натураліста», обласна військово - патріотична акція «Слобожанські дзвони Перемоги», Всеукраїнський конкурс робіт юних фото аматорів «Моя Україно!», Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Змагаймось за нове життя», Всеукраїнський фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості », обласний фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція», Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край», Всеукраїнська виставка-конкурс робіт з початкового технічного моделювання, обласна фотовиставка «Територія пригод 2021», Всеукраїнський творчий фестиваль «Єврофест 2021», обласна акція «Молодь за здоровий спосіб життя».

Почесні відзнаки за свої перемоги отримали:

Гурток «Юні географи-дослідники», керівник Печений Анатолій Вікторович

1. Калюга Олеся

2. Овсова Аліна

3. Печена Юлія

4. Мальований Богдан

Гурток «Естрадний спів», керівник Молчанова Алла Олексіївна

1. Прихненко Дар’я

2. Ансамбль «Веселі нотки»

Гурток «М’яка іграшка », керівник Кісова Любов Леонідівна

3. Лучнікова Олександра

Гурток «Історичне краєзнавство», керівник Ляпка Юрій Миколайович

1. Дзимінський Євгеній
  2. Колісник Анжеліка - переможець конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук (І місце)
  3. Топоркова Анжела
  4. Проценко Діна
  5. Коробка Владислав
  6. Колеснік Ельвіра
  7. Харченко Вікторія
  8. Матюшко Вікторія

Багато хто з вихованців отримав одразу по декілька відзнак.

За активну участь у заходах установи, значний особистий внесок у виховання молоді та високий професійний рівень нагороджено керівників гуртків:

• Склярову Марину Миколаївну,
  • Печеного Анатолія Вікторовича,
  • Ляпка Юрія Миколайовича.

Нагороди переможцям та призерам вручив селищний голова Олександр Тертишний. Він привітав вихованців та педагогів із завершенням навчального року та побажав нових творчих успіхів і досягнень.