Борівську громаду відвідали польські партнери

Борівську громаду відвідали польські партнери

У складі польської делегації 2 лютого Борівщину відвідала віцемаршалка польського Сейму Малгожата Гошевська. З робочим візитом до громади також прибули начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський, народний депутат України Олександр Літвінов, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської області Віктор Забашта.

photo_2023-02-02_15-11-06.jpg

Разом з начальником Борівської селищної військової адміністрації Олександром Тертишним та керівництвом селищної ради відвідали Пункт постійного базування Ізюмського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги смт Борова, поспілкувалися з медичними працівниками, ознайомилися з умовами роботи, вивчили потреби, обговорили напрямки та перспективи подальшої співпраці.

photo_2023-02-02_15-11-09.jpg

Саме за ініціативи Малгожати Гошевської реалізується проєкт польського Уряду з підтримки України в умовах війни, в рамках якого Урядова агенція стратегічних резервів Республіки Польща наприкінці минулого року передала Борівській громаді модульний будиночок для роботи Пункту постійного базування відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Модульний будиночок був встановлений на території Борівської центральної лікарні, завдяки чому наразі забезпечується стабільна робота бригад швидкої допомоги у Борівській громаді.

photo_2023-02-02_15-11-12.jpg

Як зазначили представники польської делегації, головна мета їхнього візиту – переконатися, чи дійсно цей проєкт приносить користь українцям та вивчити інші потреби для надання допомоги в подальшому. Лише так, переконані польські партнери, можна спланувати і реалізувати актуальні проєкти допомоги, які будуть ефективним і дійсно допомагатимуть людям.