Борівська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих у автокатастрофі 1 червня 2021 року

Вчора, 1 червня 2021 року, сталася страшна трагедія - у смертельній аварії на дорозі поблизу м. Чугуїв трагічно загинули борівчани – Надія Іванівна Висоцька, начальник Борівського районного відділу ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області та Євгеній Іванович Чудний, батько співробітниці Борівської селищної ради Світлани Євгеніївни Гойди.

Борівська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблих з приводу непоправної втрати. Розділяємо Ваш нестерпний біль, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай добрий, світлий спомин про Надію Іванівну та Євгенія Івановича назавжди залишиться у серцях усіх, хто їх знав, любив та шанував.

Вічна пам’ять і Царство Небесне!