Борівська громада отримала від польських партнерів потужну систему очищення води AquaBlock

Фільтр для води AquaBlock розроблено з урахуванням 15-річного досвіду забезпечення чистою, безпечною водою більш ніж 1000 громад у 15 країнах, зокрема, після стихійних лих чи інших ситуацій. Фільтр становить собою повну систему аварійного водопостачання, що є стійкою до механічних ушкоджень, працює від електроенергії чи на бензині. Цей агрегат очищує 25 літрів води на хвилину з будь-яких джерел, навіть прямо з водойм.

💧В подальшому очисна система буде встановлена у Борівській центральній лікарні.

фільтр для води3.jpg

🤝Фільтр для води наданий польськими фондами “TeofiPolskie Serce” та “Fundacja POK“ за сприяння Гуманітарного ХАБу «Схід-Захід» і Європейської Солідарності.

Разом з фільтром волонтери Гуманітарного ХАБу Схід-Захід передали лікарні медикаменти, перев'язувальні матеріали, антисептичні засоби тощо, а також дитячі речі і харчування для волонтерського центру.

Яловол.jpg

🙏Щиро дякуємо за підтримку нашої громади у цей надскладний час!