БОРІВЩИНА ПІДТРИМУЄ СПОРТСМЕНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У ПЕКІНІ!

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються 24 зимові Олімпійські ігри. У них візьмуть участь 95 країн, серед яких і збірна команда українських атлетів.

До 20 лютого понад 4 тисячі спортсменів виступлять у 15 видах спорту та розіграють 109 комплектів нагород.

Україну у Пекіні представляють 45 спортсменів у 12 спортивних дисциплінах: біатлон, бобслей, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні гонки, санний спорт, скелетон, сноубординг, стрибки на лижах з трампліну, фігурне катання, фристайл, та шорт-трек.

photo_2022-02-04_15-34-30.jpg

На підтримку наших спортсменів сьогодні біля головного спортивного осередку громади - Фізкультурно-оздоровчого комплексу підняли Олімпійський прапор.

Таким чином борівські спортсмени та любителі спорту приєднуються до когорти українських вболівальників та бажають українським атлетам міцного здоров’я і гучних перемог!