АВТОБУСНЕ СПОЛУЧЕННЯ В ГРОМАДІ МАЄ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ ГРОМАДЯН

АВТОБУСНЕ СПОЛУЧЕННЯ В ГРОМАДІ МАЄ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ ГРОМАДЯН

У Борівській селищній раді обговорили ситуацію з автобусними пасажирськими перевезеннями, яка наразі склалася в громаді. Людей турбує скорочення автобусних рейсів як в самій громаді, так і за її межами.

КАПЛЕНКО 2.jpg

В обговоренні взяли участь селищний голова Олександр Тертишний, перший заступник селищного голови Сергій Федченко, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Олена Суржик, начальник фінансового відділу Тетяна Лиманська та підприємець Олександр Капленко, який надає послуги перевізника на території Борівської громади.

Олександр Капленко розповів, що через карантинні обмеження підприємство наразі переживає скрутні часи. Люди зараз значно менше користуються автобусним транспортом, тож більшість рейсів по Борівській громаді збиткові. Та перевізник розуміє, що люди потребують цих послуг, готовий йти назустріч нашій громаді і, навіть, запускати нові маршрути.

Так, за інформацією перевізника, після 20 лютого планується початок роботи нового рейсу за маршрутом Борова – Ізюм і у зворотному напрямку, оскільки Ізюмське АТП відмінило свої рейси на Борову. Додатковий автобус із Борової на Ізюм виходитиме близько 9-ї години ранку, а з Ізюма на Борову повертатиметься після 12-ї. Точний розклад ми обов’язково повідомимо дещо пізніше.

Що ж стосується внутрішніх рейсів у громаді, то перевізник готовий запускати їх за підтримки місцевої влади після завершення карантину. Зі свого боку, Борівська селищна рада планує укладення договорів з ФОП Капленком О.В. щодо пільгового перевезення пасажирів, щоб забезпечити громадянам пільгових категорій можливість користуватися громадським транспортом.