8 червня відбудеться чергове засідання виконкому селищної ради

До порядку денного засідання виконавчого комітету Борівської селищної ради, яке відбудеться 8 червня 2021 року, внесені наступні питання.

1. Про проведену роботу в рамках двомісячника «За чисте довкілля» на території Борівської територіальної громади (в кількісних показниках)

2. Про план заходів та проведення Дня Молоді та Дня Конституції України на території Борівської селищної територіальної громади.

3. Про роботу відділу з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами.

4. Про затвердження форми акту обстеження фактичного проживання (перебування).

5. Про надання дозволу на оформлення дублікату свідоцтва право власності гр. Сикало Г. С.

6. Про знаття з квартирного обліку Дубровіної Євгенії Валентинівни

7. Про надання дозволу на видалення дерева гр. КОБЗАР З. М.

8. Про надання дозволу на видалення дерев Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ст.

9. Про затвердження висновку опікунської ради про надання дозволу на вчинення правочину.

Засідання відбудеться о 14:00 в адмінбудівлі Борівської селищної ради за адресою: смт Борова, вул. Центральна, 1, 3-й поверх, мала зала засідань.