7 липня в СТОВ а/ф «Новий шлях» відбувся семінар для аграріїв ПРАТ «Агротон»

7 липня в СТОВ а/ф «Новий шлях» відбувся семінар для аграріїв ПРАТ «Агротон»

7 липня в СТОВ а/ф «Новий шлях» відбувся семінар для аграріїв ПРАТ «Агротон» з огляду випробувального полігону озимих культур та збирання ранніх зернових.

Soulsworkshop 3252.jpg

У семінарі взяли участь керівники й агрономи сільськогосподарських підприємств, які входять до складу ПРАТ «Агротон», а також представники комерційних фірм, які співпрацюють з агрохолдингом.

Перед початком заходу генеральний директор СТОВ агрофірми «Новий шлях» Олексій Гомон, як організатор заходу, надав слово Борівському селищному голові Олександру Тертишному. Голова громади привітав усіх учасників семінару на борівській землі та побажав аграріям професійних успіхів і високих врожаїв.

Soulsworkshop 3256.jpg

Розпочався захід з огляду виробничого полігону, на якому представлено 59 сортів озимої пшениці, серед яких 17 сортів іноземної селекції (Франція та Німеччина, Чехія компаній Limagrain, RAGT, Strube, KWS) та усі інші – вітчизняної селекції різних селекційних центрів (м. Одеса, м. Харків, м. Київ, м. Луганськ). Площа ділянки кожного сорту займає близько 0,5 га.

Агротон 2021 (2).mp4_snapshot_01.23.173.jpg

Олексій Гомон розповів про особливості вирощування культур на виробничому полігоні та надав учасникам інформацію про технологічну карту поля.

Soulsworkshop 3270.jpg

Гендиректор а/ф «Новий шлях» пояснив, що суть виробничого полігону не показати, який сорт красивий, а з’ясувати, який з цих сортів найбільше відповідає нашим умовам та нашим технологіям і в найгірших умовах може дати найкращий урожай. - Тут зібрані сорти, які в основному висівають у господарстві «Новий шлях», які висіває ПРАТ «Агротон». Окрім цього полігону є закладені насіннєві посіви 6 ділянок супереліт - це «Пилипівка», «Мудрість Одеська», «Катруся Одеська», «Селевана», «Софія Київська» і «Малинівка». Після збирання їх будуть доводити і реалізовувати серед підприємств холдингу та постійних партнерів агрофірми, - зазначив Олексій Гомон.

Soulsworkshop 3277.jpg

Агроном а/ф «Новий шлях» Анатолій Вразовський провів для учасників заходу оглядову екскурсію виробничим полігоном та коротко охарактеризував кожен сорт. Свої сорти також презентували науковці Харківського інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва та представники іноземних селекційних компаній.

Після огляду озимих культур учасники заходу відвідали Свято-Миколаївський храм у селі Чернещина, побували на службі, а потім продовжили роботу у Чернещинському сільському будинку культури.

Soulsworkshop 3293.jpg

Місцеві аматори та працівники будинку культури підготували для гостей невеличку концертну програму. З вітальним словом до усіх присутніх звернулася староста сіл Чернещина, Новосергіївка і Степове Світлана Вразовська. Вона подякувала аграріям за їхню працю, агрофірмі «Новий шлях» за постійну допомогу і підтримку у вирішенні нагальних питань та побажала нових успіхів.

Soulsworkshop 3300.jpg

Після урочистостей учасники семінару під головуванням заступника генерального директора ПРАТ «Агротон» по Північному регіону Сергія Шилова перейшли до обговорення виробничих питань.

Soulsworkshop 3302.jpg

Завершився захід взаємними привітаннями та святковим обідом.

Переглянути відео-звіт можно за посиланням: