26 січня відбудеться ХХІІ сесія селищної ради VІІІ скликання

Розпорядження про скликання ХХІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання № 9-од секретар селищної ради Віталій Кіян підписав 14 січня.

На сесії планують розглянути наступні проєкти рішень.

1. Про затвердження порядку денного ХХІІ сесії VIII скликання Борівської селищної ради.
  2. Про внесення змін до Комплексної Програми по забезпеченню публічної безпеки і порядку Борівської селищної ради на 2021-2024 роки затвердженої рішенням Борівської селищної ради VI сесії VІІІ скликання від 18 лютого 2021 року №4.
  3. Про внесення змін до рішення ХХІ сесії Борівської селищної ради VIII скликання від 24 грудня 2021 рку «Про бюджет Борівської селищної територіальної громади на 2022 рік» та додатків до нього».
  4. Про надання дозволу на безоплатну передачу ігрового дитячого майданчика в межах комунальної власності.
  5. Про надання дозволу на списання основних засобів комунальному некомерційному підприємству «Борівська центральна лікарня» Борівської селищної ради.
  6. Про доцільність передачі нерухомого майна в оренду, що знаходиться по вул. Миру, буд.34 в смт. Борова.
  7. Про розгляд листа заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про розірвання трудового контракту (договору) з начальником Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Борівської селищної ради.
  8. Про розгляд листа заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про розірвання трудового контракту (договору) з начальником Борівського водопровідно-каналізаційного підприємства.
  9. Про розгляд листа заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про прийняття рішення щодо відчуження комунального майна Борівського комунального підприємства теплових мереж.
  10. Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Борівської селищної територіальної громади.
  11. Про продовження дії контракту з начальником Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Чуйком Ю.В.
  12. Про внесення змін та доповнень до Переліку державних та комунальних підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, затвердженого рішенням IХ сесії Борівської селищної ради VIІІ скликання від 27 квітня 2021 року №31 «Про затвердження Переліку державних та комунальних підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню».
  13. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської селищної ради», затвердженого рішенням IV сесії Борівської селищної ради VIII скликання від 18 січня 2021 року №17 та затвердження Статуту (в новій редакції).
  14. Про затвердження тарифів на надання платних соціальних послуг «Догляд вдома» та «Натуральна допомога» Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Борівської селищної ради.
  15. Про надання дозволу старостам старостинських округів Борівської селищної територіальної громади на використання автомобіля в службових цілях та на укладання договору позички легкового автомобіля.
  16. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії VІІІ від 22 жовтня 2021 року №27 «Про закріплення та передачу майна комунальної власності Борівської селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської селищної ради.
  17. Про внесення змін та доповнень до структури виконавчих органів Борівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням І сесії селищної ради VIІІ скликання від 03 грудня 2020 року №8 (зі змінами).

А також ряд земельних питань. З розпорядженням про скликання сесії можна ознайомитися на нашому сайті у розділі "Сесії" - "Розпорядження про скликання сесії".