22-24 листопада постійні комісії селищної ради відпрацювали ряд важливих питань

В ході XIX сесії Борівської селищної ради VIII скликання протягом 22 – 24 листопада відбулися засідання постійних комісій:

• з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій;

• з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики;

• з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики.

Члени постійної комісії з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики не зібралися у належному складі, тому взяли участь у засіданні комісії з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики.

На засіданнях депутати розглянули ряд важливих питань, у тому числі сесійні, та прийняли рішення щодо винесення їх на розгляд чергової XIX сесії VIII скликання, пленарне засідання якої відбудеться 25 листопада.

Під час роботи комісій надійшли пропозиції щодо включення до порядку денного сесії ще трьох питань.

Так, відділ з питань гуманітарної політики подав на розгляд депутатів наступні проєкти рішень: • «Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Борівської селищної територіальної громади шкільного автобуса…»; • «Про надання дозволу на укладання договору до об’єктів будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікації на будівлях Комунального закладу Палац культури Борівської селищної ради».

Депутат селищної ради Валерія Гонтар запропонувала винести на розгляд сесії проєкт рішення «Про створення комунального закладу «Молодіжний центр «Creative House».

Депутати заслухали доповідачів, проаналізували їхні пропозиції та вирішили перші два питання включити до порядку денного XIX сесії селищної ради VIII скликання, а проєкт щодо створення комунального закладу відправити на доопрацювання та розглянути на сесії після узгодження усіх спірних моментів.