20 та 21 липня відбудуться засідання постійних комісій селищної ради

До уваги депутатів!

20 липня о 13:00 відбудеться спільне засідання постійних комісій Борівської селищної ради:

• з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій;

• з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики.

21 липня о 13:00 відбудеться спільне засідання постійних комісій Борівської селищної ради:

• з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики;

• з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики.

Засідання проходитимуть в адмінбудівлі Борівської селищної ради за адресою: смт Борова, вул. Центральна, 1, 3-й поверх, велика зала засідань.