18 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

На засідання виконкому планують розглянути наступні питання:

1. Про стан закладів охорони здоров’я на території Борівської селищної ради.

2. Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Борівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

3. Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Борівської селищної територіальної громади.

4. Про надання малолітньому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

5. Про надання малолітньому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

6. Про надання малолітньому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

7. Про надання громадянці ТАРАНОВІЙ Н. І. дозвіл на оформлення спадщини та поділ спадкового майна на ім’я її малолітньої доньки після смерті батька.

8. Про надання громадянці Лоцкіній Надії Володимирівні, дозвіл на оформлення спадщини та поділ спадкового майна на ім’я її малолітнього сина після смерті батька.

9. Про затвердження висновку опікунської ради про можливість призначення особи опікуном повнолітньої недієздатної особи.

10. Про внесення змін до облікової справи Фартушного Є.І., що перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті Борівської селищної ради.

11. Про включення житлової площі в фонд житла для тимчасового Проживання внутрішньо переміщених осіб Борівської селищної територіальної громади.

12. Про зняття з квартирного обліку.

13. Про передачу у приватну власність житлового будинку в с.Гороховатка.

14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

15. Про зміну статусу квартири.

16. Про зміну статусу квартири.

Засідання виконавчого комітету розпочнеться 18 січня о 14:00 у малій залі засідань селищної ради.