17 вересня - День рятівника України!

17 вересня - День рятівника України!

Шановні наші рятівники, працівники Державної служби надзвичайних ситуацій! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам, шановні рятівники Борівщини, міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом!

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний