17 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ДОНОРА У БОРІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ

17 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ДОНОРА У БОРІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ

Адміністрація КНП "Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради" запрошує жителів Борівської територіальної громади долучитися до Дня донора крові 17 березня 2021 року.

Забір донорської крові проводитиметься виїзною бригадою Обласного центру служби крові на другому поверсі поліклінічного відділення Борівської центральної лікарні.

В день здачі крові донорам виплачуватиметься грошова компенсація донорського обіду у розмірі 60 гривень та буде видана довідка на звільнення від роботи на 2 дні.

При собі необхідно мати паспорт.