16 вересня відбудеться засідання виконавчого комітету Борівської селищної ради

Чергового засідання виконкому відбудеться 16 вересня 2021 року о 13:00 у малій залі засідань селищної ради (смт Борова, вул.Центральна, 1, 3-й поверх). На порядок денний винесені наступні питання:

1. Про роботу ЦНАПу за підсумками 8 місяців 2021 року.
  2. Про погодження розміру щомісячної плати за навчання учнів у комунальному закладі початкової мистецької освіти «Борівська школа мистецтв» Борівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік.
  3. Про зняття з квартирного обліку особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування у зв’язку з поліпшенням житлових умов.
  4. Про внесення змін до облікової справи, що перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті Борівської селищної ради.
  5. Про надання дозволу на вчинення правочинів від імені неповнолітньої дитини.
  6. Про надання дозволу на вчинення нотаріальних дій щодо підписання договору – дарування квартири.
  7. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  8. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Борівської селищної ради.
  9. Про видалення зелених насаджень.
  10. Про зміну статусу житлового будинку.
  11. Про зміну статусу та адреси житлового будинку.
  12. Про заходи щодо складання проєкту бюджету Борівської селищної ради на 2022 рік.