1000 ГРН ЗА ЧИСТЕ ПОДВІР’Я: ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА КРАЩИЙ БЛАГОУСТРІЙ ДВОРУ!

В рамках двомісячника «За чисте довкілля» Борівська селищна рада оголошує конкурс-огляд на кращий благоустрій двору – «Почни змінювати світ на краще зі свого подвір’я!».

До участі запрошуються жителі Борівської громади, як і господарі приватних домоволодінь, так і мешканці багатоквартирних будинків. На переможців чекає приз – почесна відзнака від Борівської селищної ради та сертифікат на 1000 грн на покупку товарів в одному з магазинів Борової.

Оцінювання відбуватиметься у двох номінаціях:

1. Найкраще приватне подвір'я;
  2. Найкраща прибудинкова територія багатоквартирного будинку.

У заявці необхідно вказати:

• адресу об’єкту благоустрою;
  • прізвище, ім’я, по батькові та контактні телефони осіб, які подають заявку.

До заявки необхідно додати:

• фотоматеріали будинку, двору, прилеглої території, що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього (конкурсантам, які нададуть фотографії із зображенням території до та після проведення робіт з благоустрою буде надаватися перевага при оцінюванні);
  • невеличкий опис (місцезнаходження та особливості Вашого подвір’я, чим, на Вашу думку, воно може зацікавити представників комісії, щоб стати переможцем Конкурсу).

Термін подання заявок – до 16 травня 2021 року.

Критерії для відбору:

• охайність та чистота;
  • цікавий дизайн;
  • сучасність;
  • якість рослин та догляду за ними;
  • оригінальність та неповторність ідей.

Кожен критерій оцінюється за шкалою від 0 до 10 балів.

Комісія підбиває підсумки конкурсу-огляду і визначає переможців в період з 17 по 21 травня.

Підсумки конкурсу та переможці будуть оголошені 21 травня на офіційному вебсайті Борівської селищної ради та на сторінці селищної ради у Фейсбуці, а також будуть опубліковані в газеті «Трудова слава».

Нагородження переможців відбудеться 25 травня 2021 року.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (057-59) 6-13-92 або 068-379-87-59.